Al Yarmouk
Liwan
Introductieprijs
395.000 AED
Al Yarmouk: locatie, kaart en buurtvoorzieningen
Over Al Yarmouk
Al Yarmouk ligt in Liwan, Dubai, ontwikkeld door Mazaya. De bouw ervan begon in juni 2009 en het werd voltooid in 2014, volgens het gegevensrecord van het vastgoedproject bij Dubai Land Department. Al Yarmouk is een laag residentieel gebouw met 6 bouwlagen van Mazaya in Queue Point, Liwan. De eigentijdse gevels gebruiken warme aardetinten. Appartementen met 1 slaapkamer meten 565 tot 1.074 vierkante voet, terwijl appartementen met 2 slaapkamers 1.017 tot 1.625 vierkante voet meten en appartementen met 3 slaapkamers 1.744 tot 1.757 vierkante voet meten. Overdekte parkeerplaatsen, 24-uursbeveiliging en onderhoudsdiensten ondersteunen het dagelijks leven. Buitenfaciliteiten omvatten een joggingpad, fietspad en basketbalveld. Het uitzicht omvat straten in de buurt, binnenplaatsen in de woonwijk en nabijgelegen vastgoedontwikkelingen met laagbouw. Het gebouw staat nabij Dubai-Al Ain Road in Wadi Al Safa 2. Het is opleveringsklaar, met oplevering in Q4 2014.
- Voorzieningen:
- Parkeerservice, Joggingbaan, Fietsbaan, Basketbalveld, Huishoudelijke dienst, Conciërge
Prijzen per type: Al Yarmouk
1 slpk
37 units · 52–100 m²
7.050 /m²
2 slpk
15 units · 94–151 m²
7.050 /m²
3 slpk
3 units · 162–163 m²
5.382 /m²
Units in Al Yarmouk
30 units weergegeven.
Verkoop- en huurtransacties van Al Yarmouk
Registraties van Dubai Land Department: de nieuwste geregistreerde vermelding hieronder dateert van 1 okt 2026.
| Datum | Prijs | Type | Slaapkamers | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 aug 2026 | 630.000 | Flat | 1 B/R | 75 m² | — | 8.417 |
| 31 jul 2026 | 700.000 | Flat | 1 B/R | 100 m² | — | 7.018 |
| 30 jun 2026 | 499.000 | Flat | 1 B/R | 54 m² | — | 9.246 |
| 22 jun 2026 | 500.000 | Flat | 1 B/R | 54 m² | — | 9.300 |
| 31 mrt 2026 | 1.250.000 | Flat | 3 B/R | 162 m² | — | 7.718 |
| 22 sep 2025 | 600.000 | Flat | 1 B/R | 77 m² | — | 7.772 |
| 19 jun 2025 | 1.017.268 | Flat | 3 B/R | 162 m² | — | 6.275 |
| 3 jun 2025 | 500.000 | Flat | 1 B/R | 53 m² | — | 9.440 |
| 28 apr 2025 | 485.000 | Flat | 1 B/R | 52 m² | — | 9.235 |
| 10 dec 2024 | 880.000 | Flat | 2 B/R | 151 m² | — | 5.834 |
| 8 nov 2024 | 650.000 | Flat | 2 B/R | 96 m² | — | 6.749 |
| 28 okt 2024 | 505.000 | Flat | 1 B/R | 77 m² | — | 6.523 |
| 21 okt 2024 | 690.000 | Flat | 1 B/R | 75 m² | — | 9.160 |
| 7 okt 2024 | 575.000 | Flat | 1 B/R | 77 m² | — | 7.449 |
| 9 sep 2024 | 495.000 | Flat | 1 B/R | 77 m² | — | 6.415 |
| Datum | Prijs | Slaapkamers | M²/Perceel |
|---|---|---|---|
| 31 aug2026 | 630.0008.417 /m² | 1 B/RFlat | 75 m² |
| 31 jul2026 | 700.0007.018 /m² | 1 B/RFlat | 100 m² |
| 30 jun2026 | 499.0009.246 /m² | 1 B/RFlat | 54 m² |
| 22 jun2026 | 500.0009.300 /m² | 1 B/RFlat | 54 m² |
| 31 mrt2026 | 1.250.0007.718 /m² | 3 B/RFlat | 162 m² |
| 22 sep2025 | 600.0007.772 /m² | 1 B/RFlat | 77 m² |
| 19 jun2025 | 1.017.2686.275 /m² | 3 B/RFlat | 162 m² |
| 3 jun2025 | 500.0009.440 /m² | 1 B/RFlat | 53 m² |
| 28 apr2025 | 485.0009.235 /m² | 1 B/RFlat | 52 m² |
| 10 dec2024 | 880.0005.834 /m² | 2 B/RFlat | 151 m² |
| 8 nov2024 | 650.0006.749 /m² | 2 B/RFlat | 96 m² |
| 28 okt2024 | 505.0006.523 /m² | 1 B/RFlat | 77 m² |
| 21 okt2024 | 690.0009.160 /m² | 1 B/RFlat | 75 m² |
| 7 okt2024 | 575.0007.449 /m² | 1 B/RFlat | 77 m² |
| 9 sep2024 | 495.0006.415 /m² | 1 B/RFlat | 77 m² |
Weergave van 15 meest recente transacties voor verkopen
Alles tonen









