Roberto Winny vagyok Magyarország egyik legismertebb dj-ének Hamvai PG-nek producere.
Jómagam is lemezlovas vagyok aki az elmúlt 10 évben Magyarország összes nagy klubjában évekig mint rezidens majd később mint vendég lemezlovas is megfordultam. Többek között játszottam olyan nemzetközileg is elismert tömegrendezvényeken mint a:
- Sziget fesztivál
- Budapest Parádé
- IX. Discoshit Party (Live fellépés)
Illetve olyan klubbokban mint a Passion , Sonic Dance Hall , Eden Beach , Cafe Del Rio , School Club Arena és még körülbelül 50 hely az elmúlt 10 éveben...
Több esetben játszhattam a magyar élvonal Dj-ivel: Hamvai PG , Bárány Attila, Dj Junior, Antonyo , Lauer, Sterbinszky...
És Magyarország környező országaiban is volt szerencsém fellépni: Szlovákia, Románia, Ukrajna, Szerbia
Producerként 10 éve foglalkozok zenék készítésével és menegelésével .2009-ben Hamvai PG-vel és Dave Martinnal közösen több mint 5000 induló közül megnyertem a Funkerman által meghírdetett remix pályázatot