Eloww =3 ... ma cheama pixie ...
am 18 ani [ daa..orice prost vede]
Imi place sa maduc in oras
Imi place inghetata...<3
Imi iubesc accesoriile
Imi ador pircingurile ...
sunt o persorana modesta =)) [ cika]
Sunt o nebuna,ciudata,tampita...etc.=]]
Nu`mi place galbenul.
Urasc manelele,cocalari,pitipoance,boschetari,fitele,impresiile,manelistii O urasc pe INNA !
Imi place sa merg sa ma plimb prin parc knd ar trebui sa fiu la scoala
Imi place ploaia . Ador asta. imi ador prieteni.
Adooorr sa ma distrez , sa merg la party <3 imi place sa beau <3 :))
Urasc semnul \";)\"
Ador sa merg la film cu "trupa de shoc " =))
nu sunt normala,nu vreau sa fiu,imi place sa fiu nebuna.:))=)) ♥
O urasc pe profa de matex(
urasc pe profa de chimie x(
imi ubx prieteni adevarati:X
sunt o nebuna asta e de nu-ti convine hai pa <3
Si multe altele ... O_O
Dk vrei id`u meu , lasa\'mi mesaj / comm si ti`l dau ps: poate:)))
:)
Deci .. gata ti.o ajuns despre mine.
Have a nice day ^^
PS : ms k ti'ai pierdut cateva m