Dacă ești timid/ă, poți să ieși direct. Dacă ești doar în public timid/ă și în întunericul camerei tale te descoperi singur/ă poți rămâne. Dacă deja știi cum stă treaba, poate o să îți placă ce e pe aici.
Suntem doi, un el și o ea, foarte buni prieteni. Amândoi cu apetit sexual ridicat. Și nu, nu am făcut niciodată sex împreună/ Nici măcar nu ne-am sărutat.
Shameless pentru că atunci când vine vorba de sex, nu avem limite, nu ne e rușine să vorbim despre viața noastră sexuală, nu este un subiect tabu pentru noi doi, așa cum este pentru mulți alții. 1544 pentru că la ora 15:44 s-a „născut” adresa de mail a blogului și un/o spaniol/ă ne-a furat numele simplu “shameless”.
Nu promovăm vulgaritatea!!! Atâta timp cât noi folosim un limbaj decent, dorim să îl folosiți și voi. Dacă aveți ceva împotriva noastră, ne spuneți direct, dar cu cei 7 ani de acasă pe care sperăm să îi aveți. Mulțumim.
…. interesant :p toata lumea face sex asa ca se simtea nevoia unor “specialisti” in zona asta 😀 “sexul e o arta”
In sfarsit vad si eu scris de altcineva “sexul e o arta” si ma bucur tare! Indeed 🙂
;)) chiar e… trebuie doar sa-ti dai “parul de pe ochii” :p
şi marea mea nelămurire… cum de nici măcar nu v-aţi sărutat? :O
😀 „încă”
oh, oh, I see. îmi place, îmi place! baftă. şi la cât mai multă plăcere! :))
dar fă-mă să înţeleg ceva! că sunt confuză, încă.
1544 e el şi 1744 e ea?
Mulțumim!
Da, așa e. 1544 e el, iar 1744 e ea. 😀
mulţumesc, mulţumesc. mi-am dat seama acum, uitându-mă mai atent la ce mişcă pe aici… 😀
Foarte interesant . Ma auto-invit in lumea voastra 😀
😀 … iar noi te primim cu plăcere!
foarte scurt… imi place aici. maine dau ziarul financiar pe voi. cred ca o sa imi faceti cafeaua mai… fierbinte. 🙂
Eu (adică Ea) te citesc în fiecare seară (când primesc notificarea pe mail :D) și serios îmi place, place, place felul în care scrii.
BRAVO!!!! Imi plac persoanele care pot vorbi despre sex lejer. O sa va dau un follow sa primesc mail mereu 😀 Si tineti-mi pumnii ca vreau sa rescriu primul capitol din carte la persoana a 3a *sigh*
Gataaa… ținem pumnii! să iasă suuuper 😀
Mulțumim!
Doresc sa te anunt prin acest mesaj ca blogul tau a fost nominalizat la premiul ”Liebster Blog” – http://dactilografadenoapte.wordpress.com/2013/02/22/liebster-award/ aici vei gasi toate informatiile pentru urmatorul pas.
Iti doresc o zi cat mai frumoasa ! 🙂