LevGeraskin

Scratcher Joined 1 year, 8 months ago Russia

About me

Сорzн я уйду рано или поздно
Потому что в россии инет резиновый
И нормально с пк зайти не получается

What I'm working on

(☞゚ヮ゚)☞

Banana

What I've been doing

Comments

You have 500 characters left.
  • Comments loading...