Конструктори веб-сайтів
SaaS Browser відстежує 1,797 Конструктори веб-сайтів компаній-розробників програмного забезпечення, з яких 101 було додано за останні 30 днів. До найкращих країн для SaaS на Конструктори веб-сайтів належить United States (272), United Kingdom (66), India (61).
Ключові дані для Конструктори веб-сайтів
Розподіл розмірів компаній9
Найбільш відомі компанії Конструктори веб-сайтів
| Компанія | Співробітники | Рейтинг домену | Засновано | Додано |
|---|---|---|---|---|
| Squarespace | 5,000 | 94 | 2003 | 2025-02-07 |
| Webflow | 1,000 | 92 | 2013 | 2025-01-31 |
| Astra | — | 90 | — | 2025-02-28 |
| Elementor | 500 | 90 | 2016 | 2025-02-05 |
| Carrd | — | 90 | — | 2025-02-07 |
| Mobirise | — | 88 | — | 2025-02-08 |
| Name | 50 | 86 | — | 2025-02-10 |
| Strikingly | 200 | 86 | 2012 | 2025-02-26 |
| Sydney | — | 83 | — | 2025-10-17 |
| Beaver Builder | — | 83 | — | 2025-02-08 |
10 найкращих країн для SaaS на Конструктори веб-сайтів
Згідно з нашими даними для програмних продуктів 1,797, у наступних країнах розташовані штаб-квартири більшості SaaS-компаній Конструктори веб-сайтів.
| Країна | Кількість | % від загальної кількості |
|---|---|---|
| United States | 272 | 15.1% |
| United Kingdom | 66 | 3.7% |
| India | 61 | 3.4% |
| Canada | 29 | 1.6% |
| Australia | 23 | 1.3% |
| Germany | 16 | 0.9% |
| Netherlands | 14 | 0.8% |
| South Africa | 10 | 0.6% |
| France | 10 | 0.6% |
| Poland | 9 | 0.5% |
SEO та авторитет домену для Конструктори веб-сайтів
Цінові дані для Конструктори веб-сайтів
Насиченість ринку для Конструктори веб-сайтів
Цей бал розраховується на основі комбінації загальної кількості продуктів, авторитетності домену, доменів, що посилаються, віку компанії, зростання трафіку, ціноутворення та присутності підприємства.
Партнерські програми в Конструктори веб-сайтів
228 Конструктори веб-сайтів SaaS-компанії пропонують партнерські програми (12.7% від загальної кількості).
Найновіше додані Конструктори веб-сайтів SaaS
Середній вік Конструктори веб-сайтів SaaS-компаній
Середньостатистична SaaS-компанія розміром Конструктори веб-сайтів була заснована 9.0 років тому (середній рік заснування: 2017).
Розподіл B2B / B2C для Конструктори веб-сайтів16
На основі 1,785 компаній з даними про типи споживачів (99.3% від загальної кількості).
Тенденція виявлення SaaS для Конструктори веб-сайтів
Щомісячна кількість виявлень SaaS для Конструктори веб-сайтів порівняно з його часткою від усіх виявлених SaaS. Зростання відсотка вказує на те, що цей сегмент зростає швидше за загальний ринок.
Відкрийте для себе SaaS Конструктори веб-сайтів
Розширені фільтри
YOOtheme
Цей SaaS у тренді! Ми виявили щомісячне зростання трафіку.Helm
Kindilo
Безкоштовна пробна версіяPopcorn CMS
Omatize
QR Maa
Безкоштовна пробна версіяGHL Cloner
SloanOps
WebDoneNow
Alstar Automation
MinglyLink
Безкоштовна пробна версіяAccessibility Assistant
Цей SaaS у тренді! Ми виявили щомісячне зростання трафіку. Безкоштовна пробна версіяRedsun Platform
Afnosite
Kabbes Development
SearchGrowthAI
Часті запитання
Скільки SaaS-компаній існує на Конструктори веб-сайтів?
Браузер SaaS відстежує 1,797 Конструктори веб-сайтів програмних продуктів станом на October 2026. За останні 30 днів було додано 101 нових Конструктори веб-сайтів SaaS-компаній.
Скільки нових SaaS-компаній Конструктори веб-сайтів додається щомісяця?
За останні 30 днів до SaaS Browser було додано 101 нових Конструктори веб-сайтів SaaS-компаній. Наша власна інфраструктура сканування постійно виявляє нові програмні продукти.
Які найвідоміші SaaS-компанії Конструктори веб-сайтів?
Серед найбільш авторитетних SaaS-компаній Конструктори веб-сайтів за авторитетом домену є Squarespace, Webflow, Astra, Elementor, Carrd. Ці компанії мають найвищі рейтинги домену в категорії Конструктори веб-сайтів.
Який типовий розмір компанії для SaaS у форматі Конструктори веб-сайтів?
Серед Конструктори веб-сайтів SaaS-компаній з даними про співробітників розподіл розмірів такий: - 5 (2.1%), - 11 (4.6%), - 17 (7.2%), - 204 (86.1%).
Який середній рівень авторитетності домену для SaaS-компаній Конструктори веб-сайтів?
Середній рейтинг домену для Конструктори веб-сайтів SaaS-компаній становить 13, порівняно із загальним середнім рейтингом SaaS 13.
У яких країнах найбільше SaaS-компаній Конструктори веб-сайтів?
Найкращі країни для Конструктори веб-сайтів SaaS: United States (272), United Kingdom (66), India (61), Canada (29), Australia (23). Вони представляють найбільшу концентрацію програмних компаній Конструктори веб-сайтів у світі.
Який відсоток SaaS-компаній Конструктори веб-сайтів пропонує партнерські програми?
SaaS-компанії 228 Конструктори веб-сайтів пропонують партнерські програми, що становить 12.7% від усього програмного забезпечення Конструктори веб-сайтів, яке відстежується SaaS-браузером. Середня комісійна ставка становить 30%.
Який середній вік Конструктори веб-сайтів SaaS-компаній?
Середньостатистична SaaS-компанія розміром Конструктори веб-сайтів була заснована 9.0 років тому, із середнім роком заснування 2017.
Чи компанії Конструктори веб-сайтів SaaS переважно працюють у сегменті B2B чи B2C?
На основі наявних даних, Конструктори веб-сайтів SaaS-компаній розподіляються наступним чином: Як B2B, так і B2C (63.7%), Бізнес (B2B) (35.6%), Споживач (B2C) (0.7%).
Які найновіші SaaS-компанії Конструктори веб-сайтів?
Серед нещодавно виявлених SaaS-компаній Конструктори веб-сайтів є Meralune , Lobsite, MightyJoe Studio, Pagedock, Postcard from the web. SaaS Browser постійно виявляє та індексує нові програмні продукти за допомогою власної інфраструктури сканування.
Про SaaS-браузер
SaaS Browser - це найбільша та найактуальніша база даних SaaS в Інтернеті - найкращий інструмент для пошуку та дослідження SaaS-компаній.
Ми виявляємо нові інструменти через тижні після запуску, ще до того, як вони з'являться в Apollo, ZoomInfo чи інших базах даних. Наша спеціально розроблена платформа відстежує виключно реальні програмні продукти з перевіреними даними, на відміну від універсальних інструментів пошуку, засмічених агентствами, консалтинговими компаніями та застарілими списками.
Від підприємств зі списку Fortune 500 до стартапів, що працюють на базі самозабезпечення, що запускаються цього тижня - якщо це SaaS, ми це відстежуємо.
Як розраховуються ці показники
- Total Software. Кількість опублікованих SaaS-компаній, наразі зазначених для цієї вибірки. Враховуються лише компанії, які проходять наші автоматичні перевірки якості.
- Нове (за останні 30 днів). Чиста кількість SaaS-компаній, нещодавно опублікованих для цієї вибірки за останні 30 днів.
- Партнерські програми. Кількість зазначених SaaS-компаній, які керують перевіреною партнерською або реферальною програмою.
- Середній вік (роки). Медіанний вік компаній у цій вибірці в роках, на основі року заснування. Медіана — це серединне значення, тому половина старші, а половина молодші.
- Нове (за останні 365 днів). Кількість SaaS-компаній, опублікованих для цієї вибірки за останні 365 днів.
- Збиті (минулий рік). Компанії, опубліковані протягом останнього року, які більше не зазначені — вони перейшли в офлайн, були видалені або перестали проходити наші перевірки якості.
- Річний рівень відтоку клієнтів. Річний рівень відтоку — компанії, що відсіялися, у відсотках від усіх компаній, опублікованих за останній рік (досі зазначені плюс відсіяні).
- Безкоштовна пробна версія. Відсоток зазначених компаній у цій вибірці, які пропонують безкоштовний пробний період.
- Розподіл розмірів компаній. Розподіл компаній за кількістю співробітників: соло (1), малі (2–50), середні (51–200), великі (201–1,000), підприємства (1,000+). Відсотки розраховуються від компаній, що мають дані про співробітників.
- Середній рейтинг домену. Медіанний рейтинг домену (0–100) по зазначених компаніях — наш показник авторитетності посилань на основі вебграфа Common Crawl. Чим вище, тим сильніше. Показано в порівнянні із загальною медіаною по всіх SaaS.
- Середня початкова ціна (дол. США). Медіанна початкова місячна ціна (USD) по компаніях у цій вибірці з даними про ціноутворення.
- Середня найвища ціна (дол. США). Медіанна преміальна місячна ціна (USD) по компаніях у цій вибірці з даними про ціноутворення.
- Оцінка насичення. Оцінка насиченості ринку від 0 до 100, що поєднує загальну кількість продуктів, авторитетність домену, посилальні домени, вік компанії, зростання трафіку, ціноутворення та присутність на ринку підприємств. Вище означає більшу конкуренцію.
- Середня комісія. Медіанна ставка партнерської комісії, яку пропонують компанії в цій вибірці, що керують партнерською програмою.
- Розбивка B2B / B2C. Розбивка компаній за цільовим ринком — бізнес (B2B), споживач (B2C) або обидва — серед тих, що мають дані про тип споживача.