Reserva de Spa i Benestar
El navegador SaaS fa un seguiment de 129 i Reserva de Spa i Benestar empreses de programari, amb 5 afegides en els darrers 30 dies. Els principals països per a Reserva de Spa i Benestar SaaS inclouen United States (29), United Kingdom (11), India (7).
Punts de dades clau per a Reserva de Spa i Benestar
Distribució de la mida de l'empresa9
Empreses Reserva de Spa i Benestar més establertes
| Empresa | empleats | Valoració del domini | Fundada | Afegit |
|---|---|---|---|---|
| Fresha | 500 | 75 | 2015 | 2025-02-26 |
| GlossGenius | 200 | 71 | 2016 | 2025-02-06 |
| PlacidWay | — | 50 | — | 2025-02-27 |
| Arketa | 200 | 49 | 2020 | 2025-02-04 |
| TimeTailor Salon Software | 10 | 45 | 2024 | 2025-02-06 |
| SalonBiz | — | 45 | — | 2025-02-04 |
| Periode.no | — | 43 | — | 2025-11-14 |
| DayPass | 10 | 36 | 2015 | 2025-02-28 |
| StudioBookings | — | 36 | — | 2025-02-12 |
| Upkeep | 10 | 34 | — | 2026-01-23 |
Els 10 principals països per a Reserva de Spa i Benestar SaaS
Els següents països representen on tenen la seu la majoria de les empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar, segons les nostres dades per a productes de programari 129.
| País | Compte | % del total |
|---|---|---|
| United States | 29 | 22.5% |
| United Kingdom | 11 | 8.5% |
| India | 7 | 5.4% |
| Australia | 4 | 3.1% |
| Canada | 2 | 1.6% |
| United Arab Emirates | 2 | 1.6% |
| Norway | 2 | 1.6% |
| Ireland | 1 | 0.8% |
| Kenya | 1 | 0.8% |
| Italy | 1 | 0.8% |
SEO i autoritat de domini per a Reserva de Spa i Benestar
Dades de preus per a Reserva de Spa i Benestar
Saturació del mercat per a Reserva de Spa i Benestar
Aquesta puntuació es calcula a partir d'una combinació del total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial.
Programes d'afiliació a Reserva de Spa i Benestar
12 Reserva de Spa i Benestar Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació (9.3% del total).
Afegits més recentment Reserva de Spa i Benestar SaaS
Edat mitjana de les empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar
Una empresa SaaS mitjana de Reserva de Spa i Benestar es va fundar fa 5.0 anys (any mitjà de fundació: 2021).
Desglossament B2B / B2C per a Reserva de Spa i Benestar16
Basat en 129 empreses amb dades de tipus de consumidor (100.0% del total).
Tendència de descobriment SaaS per a Reserva de Spa i Benestar
Nombre mensual de SaaS descoberts per a Reserva de Spa i Benestar comparat amb la seva participació en tots els SaaS descoberts. Un percentatge creixent indica que aquest segment creix més ràpid que el mercat en general.
Descobreix Reserva de Spa i Benestar SaaS
Filtres avançats
Kindilo
Prova gratuïtaTimeTailor Salon Software
Aquest SaaS està de moda! Hem detectat un creixement mensual del trànsit. Prova gratuïtaOperato Corp
Operato Corp
Paloma Widget
Aquest SaaS està de moda! Hem detectat un creixement mensual del trànsit. Prova gratuïtaPreguntes freqüents
Quantes empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar hi ha?
El navegador SaaS fa un seguiment dels productes de programari 129 Reserva de Spa i Benestar a partir de October 2026. S'han afegit 5 noves empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar en els darrers 30 dies.
Quantes noves empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar s'afegeixen cada mes?
S'han afegit 5 noves Reserva de Spa i Benestar empreses SaaS al navegador SaaS en els darrers 30 dies. La nostra infraestructura de rastreig pròpia descobreix contínuament nous productes de programari.
Quines són les empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar més consolidades?
Les empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar més consolidades per autoritat de domini inclouen Fresha, GlossGenius, PlacidWay, Arketa, TimeTailor Salon Software. Aquestes empreses representen les puntuacions de classificació de domini més altes a la categoria Reserva de Spa i Benestar.
Quina és la mida típica d'una empresa per a un SaaS Reserva de Spa i Benestar?
Entre Reserva de Spa i Benestar empreses SaaS amb dades d'empleats, la distribució per mida és: - 4 (12.1%), - 5 (15.2%), - 24 (72.7%).
Quina és l'autoritat de domini mitjana per a les empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar?
La valoració mitjana del domini per a les empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar és 18, en comparació amb una mitjana general de SaaS de 13.
Quins països tenen més empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar?
Els principals països per a Reserva de Spa i Benestar SaaS són: United States (29), United Kingdom (11), India (7), Australia (4), Canada (2). Aquests representen les concentracions més grans d'empreses de programari Reserva de Spa i Benestar a nivell mundial.
Quin percentatge d'empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar ofereixen programes d'afiliació?
12 Reserva de Spa i Benestar Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació, que representen el 9.3% de tot el programari Reserva de Spa i Benestar que fa el seguiment del navegador SaaS. La comissió mitjana és del 35%.
Quina és l'edat mitjana de les empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar?
Una empresa SaaS mitjana de Reserva de Spa i Benestar es va fundar fa 5.0 anys, amb un any de fundació mitjà de 2021.
Les empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar són majoritàriament B2B o B2C?
Segons les dades disponibles, les empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar es desglossen de la manera següent: Tant B2B com B2C (43.4%), Negocis (B2B) (44.2%), Consumidor (B2C) (12.4%).
Quines són les empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar més noves?
Entre les empreses SaaS Reserva de Spa i Benestar descobertes més recentment hi ha Cosmic Creators, Niibu, SpaVoia, SpaConnex, Hairdressers.io. El navegador SaaS descobreix i indexa contínuament nous productes de programari mitjançant una infraestructura de rastreig pròpia.
Sobre el navegador SaaS
El navegador SaaS és la base de dades SaaS més gran i actualitzada d'Internet: l'eina definitiva de prospecció i recerca per a empreses SaaS.
Descobrim eines emergents setmanes després del seu llançament, abans que apareguin a Apollo, ZoomInfo o altres bases de dades. La nostra plataforma específica per a aquest propòsit rastreja exclusivament productes de programari reals amb dades verificades, a diferència de les eines de prospecció genèriques contaminades amb agències, consultories i llistats obsolets.
Des d'empreses de la llista Fortune 500 fins a startups autofinançades que es llancen aquesta setmana, si és SaaS, ho fem seguiment.
Com es calculen aquests números
- Programari total. El nombre d'empreses SaaS publicades actualment llistades per a aquesta selecció. Només es comptabilitzen les empreses que superen les nostres verificacions de qualitat automatitzades.
- Nou (últims 30 dies). El nombre net d'empreses SaaS publicades de nou per a aquesta selecció durant els darrers 30 dies.
- Programes d'afiliació. El nombre d'empreses SaaS llistades que operen un programa d'afiliació o de referència verificat.
- Edat mitjana (anys). L'edat mitjana, en anys, de les empreses d'aquesta selecció, basada en l'any de fundació. La mitjana és el valor central, de manera que la meitat són més antigues i la meitat més joves.
- Nou (últims 365 dies). El nombre d'empreses SaaS publicades per a aquesta selecció durant els darrers 365 dies.
- Batut (any passat). Empreses publicades durant l'any passat que ja no estan llistades — van quedar fora de línia, van ser eliminades o van deixar de superar les nostres verificacions de qualitat.
- Taxa de rotació anual. La taxa de rotació anual — empreses abandonades com a percentatge de totes les empreses publicades durant l'any passat (les encara llistades més les abandonades).
- Prova gratuïta. El percentatge d'empreses llistades d'aquesta selecció que ofereixen una prova gratuïta.
- Distribució de la mida de l'empresa. Distribució d'empreses per nombre d'empleats: individual (1), petita (2–50), mitjana (51–200), gran (201–1,000), gran empresa (1,000+). Els percentatges són sobre les empreses amb dades d'empleats.
- Valoració mitjana del domini. La valoració mitjana del domini (0–100) en les empreses llistades, la nostra mesura de l'autoritat d'enllaços a partir del graf web de Common Crawl. Com més alta, més forta. Es mostra comparada amb la mitjana global de tots els SaaS.
- Preu inicial mitjà (USD). El preu mensual d'entrada mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
- Preu mitjà alt (USD). El preu mensual premium mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
- Puntuació de saturació. Una puntuació de saturació del mercat de 0–100 que combina el total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial. Com més alta, més competitiu.
- Comissió mitjana. La comissió d'afiliació mitjana que ofereixen les empreses d'aquesta selecció que gestionen un programa d'afiliació.
- Desglossament B2B / B2C. Desglossament d'empreses per mercat objectiu — empresa (B2B), consumidor (B2C) o tots dos — entre aquelles amb dades de tipus de consumidor.