Szeretettel köszöntelek oldalamon!

Szeretettel köszöntelek oldalamon!
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: táska. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: táska. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. február 28., hétfő

Virágok mindenhol

Varrogattam egy kicsit. Nem tudtam kibújni a bőrömből, pedig szerettem volna valami különleges és szokatlan táskafélét összehozni a már nem hordott szoknyámból. Szereztem egy jópofa tornacipőt is.Na nem hozzá, de a mintája megszólalásig hasonlít az egyik felhasznált anyaghoz. Egyébként ettől a cipőtől jókedvre lehet derülni , és nem mellesleg kényelmes is. Eddig akárhányat próbáltam fel, borzalmas érzés volt. Ez most más. De jó is lenne már felkapni egy farmert , pólót meg ezt a cipőt, és élvezni a jó időt.Persze ezt már akár most is megtehetném, itt a fiatalok állandóan kis vászoncipőben meg papucscipőben járnak a hóban is.Az öltözködés az egészen elképesztő ebben az országban.


És ez a kép pedig nagy kedvenc, ezt látjuk minden reggel az iskolába menet.Ettől is jókedvre lehet derülni még ha kicsit nyirkos is az idő.

2009. szeptember 24., csütörtök

Angol kurzus

Első nagyobb munkámat láthatjátok most. Kicsit nehezen készült, nem az igazi itt a varrás, nagyon hiányzik az otthoni varrósarok. Pár anyagot tudtam csak magammal hozni, köztük volt persze pár kedvenc kockás is. Ez a rózsás anyag is otthonról jött, valamelyik angol turiból való. Gondoltam ez most ide stílusos lenne.
A táska azért készült, hogy szállítani tudjam benne az angol nyelvtanfolyamhoz szükséges mappát. Újra diák lettem, így most tudom mondani, hogy I am a student, mégis csak jobban hangzik mint az hogy I am a homewife.

2009. május 17., vasárnap

Gardrób

Végre kaptam bambusz és kerek táskakarikát, és így befejezhettem a február óta porosodó, tavaszváró szatyrot. Nem vagyok vele megelégedve, valahogy nem az igazi.

Hogy egy kicsit barátkozzam vele, kirakosgattam pár ruhát amihez hordanám. Így már nem is olyan rossz.

Ez csak úgy kikívánkozott. Nagyon tetszik a farmer kéksége, és millióféleképpen lehet díszíteni. Van még pár ötletem.