Varrogattam egy kicsit. Nem tudtam kibújni a bőrömből, pedig szerettem volna valami különleges és szokatlan táskafélét összehozni a már nem hordott szoknyámból. Szereztem egy jópofa tornacipőt is.Na nem hozzá, de a mintája megszólalásig hasonlít az egyik felhasznált anyaghoz. Egyébként ettől a cipőtől jókedvre lehet derülni , és nem mellesleg kényelmes is. Eddig akárhányat próbáltam fel, borzalmas érzés volt. Ez most más. De jó is lenne már felkapni egy farmert , pólót meg ezt a cipőt, és élvezni a jó időt.Persze ezt már akár most is megtehetném, itt a fiatalok állandóan kis vászoncipőben meg papucscipőben járnak a hóban is.Az öltözködés az egészen elképesztő ebben az országban.
És ez a kép pedig nagy kedvenc, ezt látjuk minden reggel az iskolába menet.Ettől is jókedvre lehet derülni még ha kicsit nyirkos is az idő.


