Wiele się działo w
sobotni wieczór w Restauracji "Magnolia" w Budzowie, a wszytko za
sprawą Piątych Urodzin "Gabriela Bryndza HappyFit". Wspaniały
maraton, niezwykle energetyzujący pokaz prawie trzy godzinnej zabawy, tańca,
radości i eksplozji energii.
Jak zawsze perfekcyjne występy, pokazy sztuki tańca i wspólna zabawa przy energetyzującej muzyce z udziałem wszystkich zebranych, kochających taniec, zabawę i radość życia!
Nawet w tak ponure i szare dni zawsze potrafią rozgrzać atmosferę niemal do czerwoności a swą energią obdarzyć i zarazić nawet najbardziej zniechęconych i zmęczonych trudami dnia codziennego.
Obecni byli goście specjalni, czyli serdeczni Przyjaciele "HappyFit", co jeszcze bardziej podkręciło szaloną zabawę i atrakcyjność imprezy.
Serdecznie gratulujemy Pani Gabrysi i Wszystkim obecnym za cudowne chwile relaksu, zabawy i życzymy kolejnych rocznic i oczywiście kolejnych co najmniej takich udanych występów i imprez jak ten dzisiejszy.
Obecni byli goście specjalni, czyli serdeczni Przyjaciele "HappyFit", co jeszcze bardziej podkręciło szaloną zabawę i atrakcyjność imprezy.
Mikołajkowa impreza zakończyła się uroczystą kolacją, wcześniej zaś jak na urodziny przystało zjedzony został wielki jubileuszowy tort!
Serdecznie gratulujemy Pani Gabrysi i Wszystkim obecnym za cudowne chwile relaksu, zabawy i życzymy kolejnych rocznic i oczywiście kolejnych co najmniej takich udanych występów i imprez jak ten dzisiejszy.
więcej na:
Dziękuję za zaproszenie :)
Budzów - Restauracja "Magnolia" 08.12.2018

txt...
txt...
txt...
txt...
txt...
txt...



















